Категорії Інформація
Каси Додати подію
Михаил Лабковский

Михаил Лабковский

Ціна: 700 - 3500 грн

Замовити квитки на "Михаил Лабковский"

Тривалість події — 120 хвилин.
700 - 3500 грн

Про подію

17 квітня 2022 року в Chamber Plaza відбудеться публічна консультація Михайла Лабковського в Києві на тему “Сам собі психолог: вчимося основам самодопомоги”. Психотерапія корисний та ефективний інструмент для вирішення внутрішніх проблем. Але головна мета справжнього фахівця - допомогти клієнту самотужки впоратися зі своїми психологічними проблемами. Тоді нам не доведеться хвилюватися і чекати на наступний сеанс. Можна буде перейти одразу до вирішення проблеми. Якщо вас турбують питання: “Як навчитися себе розуміти?”, “Як знайти відповіді?”, “Як втілити методику #6правил  в життя?”, тоді ця зустріч саме для вас!

Публічна консультація “Сам собі психолог: вчимося основам самодопомоги”

Вчимося спокою, впевненості, самоусвідомленню разом з Михайлом Лабковським! Під час публічної консультації психолог буде активно відповідати на питання залу, тому готуйте запитання.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на виступ Михайла Лабковського в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше подій в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де навчитися психологічній рівновазі в Києві? На лекції Михайла Лабковського!

  1. Практичні навички та інструменти

  2. Консультація фахівця

  3. Можливість отримати відповіді на питання

На публічній консультації Михайло говоритиме про те:

  • Як розуміти себе та своїх близьких

  • Що треба знати, щоб підтримати себе в критичній ситуації?

  • Як допомагати собі долати труднощі та вирішувати конфлікти?

  • Що робити, якщо ви хвилюєтеся, боїтеся і переживаєте, а психолога «під рукою» немає?

Про це та багато іншого і поговоримо на публічній консультації. За традицією я 10-15 хвилин поговорю на заявлену тему, а потім конкретніший і ПРАКТИЧНІШИЙ напрямок наша бесіда прийме, виходячи з ваших питань. Записки з ними краще готувати заздалегідь.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код