Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Михайло Грицкан та друзі "Я конечно,вернусь..." В.Висоцький
25 січня 2021

Михайло Грицкан та друзі "Я конечно,вернусь..." В.Висоцький

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 220-1000 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Михайло Грицкан та друзі в Києві!

25 січня 2021 року у Жовтневому палаці в Києві відбудеться концерт-триб ’ют «Я, конечно, вернусь…»  Михайла Грицкана та друзів на честь Дня народження актора та співака Володимира Висоцького. Михайло Грицкан був на живому концерті Володимира Висоцького і саме його вважає своїм творчим натхненником. Адже Висоцький - автор понад 600 пісень і віршів, і кожен слухач міг впізнати в героях цих творів себе.

Концерт-триб’ют «Я, конечно, вернусь…» Висоцького

Головне завдання тут - не досягти максимальної схожості у виконанні, а навпаки -  розкрити власне бачення пісень Висоцького, виконати їх у власному супроводі та аранжуванні.

Творчість Висоцького буде цього вечора буквально в повітрі. Адже усі ми любимо й знаємо людину, яка була кумиром і символом цілого покоління та уособленням справжньої волі і свободи в часи тоталітаризму.

Щоб попасти на концерт-триб’ют «Я, конечно, вернусь…»  Михайла Грицкана та друзів в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 220 до 100 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де послухати пісні Висоцького в Києві? На концерті Михайла Грицкана!

  1. Свято до дня народження улюбленого артиста
  2. Улюблені пісні в професійному виконанні
  3. Ліричний настрій
Попереднє замовлення