Категорії Інформація
Каси Додати подію
Михайло Кукуюк - гурт Мотлох
26 лютого 2023

Михайло Кукуюк - гурт Мотлох

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 250 грн

Docker-G pub
м. Київ, вул. Ігорівська / Набережно-Хрещатицька, 13/5

Про подію

Українська поезія з перцем з Михайлом Кукуюком та гуртом «Мотлох» у Києві

26 лютого у паб «Докер», що у Києві, Михайло Кукуюк та гурт «Мотлох» запрошує вас на вечір поезії для дорослих. Повірте, дітей сюди брати не потрібно, бо твори, які буде зачитувати Михайло, мають експресивну лексику, або як говорять з перцем, а ще в них багато відвертого.

До речі, всі вірші, які будуть звучати зі сцени «Докер», написані самим Михайлом Кукуюком. Тож в них ви глибше пізнаєте актора та разом з ним відпустите негативні емоції, які за останній час накопичились всередині кожного з нас. Привабило? Тоді купуйте квитки вже зараз, бо в день концерту ціна на квитки буде вищою.

Інші події у Docker-G pub, на які ви маєте змогу придбати квитки, є у нашій афіші.

Про концерт

Під час концерт, як ви вже зрозуміли, Михайло Кукуюк буде зачитувати свою поезію. А ще буде багато бесід з гостями про те, що болить. Як вважає сам митець, це важливо робити зараз, щоб мати сили жити та боротися до Перемоги.

Крім того, цей вечір буде наповнений музикою від гурту «Мотлох», а сам Михайло гратиме на гітарі, співатиме для вас. Тож концерт обіцяє бути насиченим, драйвовим та з глибокими сенсами. Обов’язково побачимось з вами. До зустрічі!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код