Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Містицизм звуку. Гра п’яти елементів
28 жовтня - 03 грудня 2021

Містицизм звуку. Гра п’яти елементів

Ціна: 550-800 грн

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "Містицизм звуку. Гра п’яти елементів"

Тривалість події — 60 хвилин.
28 жовт., четвер
03 груд., пʼятниця

Про подію

Мистецький проєкт ARTSpaceтм Київського Планетарію презентує повнокупольне шоу – медитацію «Містицизм звуку. Гра п’яти елементів».

До Вашої уваги – музично-проєкційне шоу звукової медитації, де Ви зануритесь у глибини містичного звуку п'яти елементів.

Гармонію звучання додає ніжний жіночий голос, чаруючі тибетські чаші та дзвіночки, а темпоритм задає свіжий звук моря, звук літа за допомогою інструменту "зефір", звук тиші "каратала" та багато інших інструментів, які владні зачарувати. Ця небесна музика в синтезі з повнокупольною проекцією 360ﹾ призводить до відчуття єдності, гармонії з собою та космічної свідомості – первинного стану світотворення, що сприяє душевному спокою кожної людини.

Земля, Вода, Вогонь, Повітря - стихії, які набувають різних містичних значень. Кожен елемент настільки унікальний, що у поєднанні цих звуків можна почути гармонію Всесвіту.

П'ятим стихійним елементом є звук ефіру - це основа всіх звуків, яка укладена всередині кожної людини, це відтінок, півтон, який не припиняється. Його інструментом є людське тіло, за допомогою якого він проявляється, коли відкривається внутрішній простір, коли тіло очищується від матеріальних якостей. Його не можна побачити, не можна почути, його можна лише відчути під час екстазу, або навпаки, перебуваючи у стані спокою та тиші розуму. Це унікальне відчуття, коли звучання ефіру підносить до Небесних Сфер, але це стосується тільки тих, хто відкриває йому себе.

В містицизмі звучання п'яти першоелементів Ви зможете побачити зображення Всесвіту, які є суттю і джерелом всього, що існує. Розкриття душі, інтуїтивних здібностей, серця, зовнішньої та внутрішньої краси, що приводить до досконалості, якої прагне кожна людина.

«Серце людини, одного разу розширившись, стає більше, ніж Небеса».

Отож, слухаємо, відчуваємо та насолоджуємось разом на повнокупольному музичному шоу Київського Планетарію.

Після завершення, повернемось через «Ворота Тиші» на нашу рідну планету Земля. В сучасний, матеріальний світ, додому.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Попереднє замовлення