Рус Укр Eng
Міжгалактична подорож Квестмана

Міжгалактична подорож Квестмана

17 - 31 грудня
Усього подій: 22
«Експоцентр України» (ВДНГ)
м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1

Квитки на "Міжгалактична подорож Квестмана"

Тривалість події — 120 хвилин.
17 груд., понеділок
18 груд., вівторок
19 груд., середа
20 груд., четвер
21 груд., пʼятниця
24 груд., понеділок
25 груд., вівторок
26 груд., середа
27 груд., четвер
28 груд., пʼятниця
31 груд., понеділок

Про подію

Компанія «Квестманія», спільно з «Smart Robots» представляють Новорічний Квест-перфоменс — «Міжгалактична подорож Квестмана».

Космічне новорічне свято здивує всіх без винятку. Діти відправляться в подорож по робо-галактиці серед планет, зірок і комет разом з космічними персонажами.

Ваших дітей очікує 1,5 годинна програма в яку включаються костюмовані актори з улюблених фільмів, сферичне шоу дронів, незабутні танцюючі роботи, а також дискотека з самим Бамблбі Роботом!

Діти пройдуть новорічний квест по виставці роботів, де зможуть побачити улюблених персонажів, а також потрапити на галактику великих трансформерів!

Крім того, всі присутні зможуть сфотографуватися з космічними героями, роботами і трансформерами в спеціальній фотозоні! Кожен знайде собі заняття до душі!

В кінці квесту кожна дитина отримає фірмові подарунки від компанії «Квестманія», нових друзів і звичайно ж відмінний, святковий настрій на цілий рік!

Під час квесту батьки зможуть відпочити на території «Зимової Країни» і зануритися в новорічну атмосферу свята.

Подаруйте Вашій дитині незабутню подорож і справжнє новорічне свято в новому форматі, спеціально для Вас компанія «Квестманія» і «Smart Robots».

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99