Рус Укр Eng
Категорії Інформація
12 - 13 листопада 2021

Міжнародний Фестиваль «Серж Лифар де ля данс»

Ціна: 100-3500 грн

Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50
Вибрати дату

Замовити квитки на "Міжнародний Фестиваль «Серж Лифар де ля данс»"

12 лист., пʼятниця
13 лист., субота

Про подію

Міжнародний балетний фестиваль в Києві!

12 і 13 листопада 2021 року в Національному оперному театрі відбудеться міжнародний балетний фестиваль Сержа Лифаря в Києві! Ця неймовірна мистецька подія об’єднає на одній сцені зірок найкращих балетних труп світу. В столицю України приїдуть солісти з Ла Скала, Гранд Опера в Парижі, з оперного театру Берліна і Відня, з Астани і Нідерландів. І звичайно, у виступах візьмуть участь найкращі танцівники України.

До програми фестивалю увійшли найкращі вистави Сержа Лифаря, які він створив для Паризької Гранд Опера. За своє життя видатний українець був знайомий і співпрацював з багатьма  митцями свого часу. Пабло Пікассо, Коко Шанель, Сальвадор Далі - лише кілька імен з переліку. Наш захід почнеться з демонстрації документального фільму про життя генію танцю, який більшу частину життя прожив в Парижі.

Фестиваль “Серж Лифар де ля Данс”

Перша вистава, яку побачать глядачі цього дня, неймовірний шедевр “Сюїта у білому”, у якому втілилося все творче бачення та неймовірна хореографія геніального постановника. Партії виконають кращі артисти Паризької та Київської опери. У другому відділені ви побачите вистави “Фавн”, “Ікар”, “Ранкова серенада”, “Ромео и Юлія”  у виконанні зірок українського балету: Станіслава Ольшанського, Олександра Стоянова, Катерини Кухар та інших.

Головна подія другого дня нашого фестивалю - блискучий Гала-концерт кращих танцівників Європи і України. У тому числі глядачі побачать частину сучасного балету “Лифар”, прем’єра якого запланована на наступний рік. Окрім фрагментів з видатних постановок майстра і відомих балетних вистав, ви побачите виставу “Лифар-Сюїта” у виконанні учнів академії.

Щоб потрапити на міжнародний балетний фестиваль “Серж Лифар де ля Данс” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше неймовірних театральних вистав в афіші Києва шукайте у нас на сайті.

Де побачити зірок світового балету в Києві? На міжнародному фестивалі “Серж Лифар де ля Данс”!

  1. Подія, присвячена видатному українцю
  2. Можливість побачити декілька вистав в один вечір
  3. Виступи солістів найкращих театрів світу
Попереднє замовлення