Рус Укр Eng
01 березня - 21 квітня

Уявно хворий

30-300 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Квитки на "Уявно хворий"

01 бер., пʼятниця
26 бер., вівторок
21 квіт., неділя

Про подію

Уявно хворий - найкраща сатира на медичну реформу

Завершити осінь 2018 року краще за все в театрі в Києві п'єсою «Уявний хворий». Ця розповідь про недовірливих пацієнтів і не дуже порядних лікарів, про протистояння «я повинен» і «я так хочу». Це при наших реаліях - страшних, небезпечних і, на жаль, активно розвиваючихся.

Страх смерті звичний кожному і один з тих, які існують вже не перше століття. Він цілком раціональний, адже опинившись на порозі смерті, людині властиво замислюватися про незроблені речі і невимовлені слова, і виправити це положення не представляється можливим. Але у цієї медалі є й зворотний бік. Саме незрима присутність небезпеки в повсякденності і викликає в людині пекуче бажання жити, любити і творити.

Що особливого в постановці?

Спектакль за авторством класика комічного жанру Жана Батіста Мольєра неодноразово завойовувала підмостки світових залів, але Театр російської драми імені Лесі Українки пропонує класичній історії власне прочитання, як і у випадку з іншими постановками. У репертуарі театральних спектаклей також можна зустріти такі найменування:

  • Остання любов;
  • Янголятко або Сексуальні нервози;
  • Загадкове нічне вбивство собаки;
  • Жінка і чиновник;
  • Всі ми родом із дитинства.

Станіслав Колокольников (головний актор подання) в черговий раз демонструє блискучу акторську гру, яка і принесла йому титул Заслуженого артиста України. Його акторські дані, дивно продемонстровані в «Уявно хворому», дійсно змушують повірити в характер зіграного персонажа. Незважаючи на те, що наратив оповідання досить заплутаний і сповнений інтриг навпіл з курйозними ситуаціями, фінальний акт, який зведе всі сюжетні лінії разом, володіє силою, яку буквально відчуваєш, перебуваючи в залі. Головний герой Месьє Мольєр настільки загруз у ледарстві, що в кульмінації не тільки він, а й глядачі приходять до розуміння чогось важливого про життєвий шлях.

Методом проб і помилок герої перемагають цепенящую танатофобія і відкривають для себе різноманіття життя з несподіваних сторін. Насолодитися блискучою грою артистів і вельми закрученим сюжетом можна буде в театрі Лесі Українки 29 листопада в 20:00, 5 грудня о 19:00 і 20 січня в 19.00. Купити квитки по самій вигідною ціною і в будь-який зручний час можна на сайті Контрамарка.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99