Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Моя професія - синьйор з вищого світу
09 червня 2022

Моя професія - синьйор з вищого світу

Ціна: 250 грн

Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Купити квиток

Замовити квитки на "Моя професія - синьйор з вищого світу"

09 черв., четвер

Про подію

Моя професія - синьйор з вищого світу

Джуліо Скарначчі, Ренцо Тарабузі

Ця вистава – вже друге звернення театру до матеріалу. У 1981 році, впостановці В.Оглобліна та виконанні акторів В.Івченка і С.Олексенка – це була одна з найяскравіших і найкасовіших вистав репертуару. Черга за квитками – стояла від метро «Хрещатик», а сама вистава пройшла більше 700 разів.

Тоді ж Анатолій Хостікоєв зіграв роль Антоніо, і В. Оглоблін казав: «Антоніо — Хостікоєв, це друга його велика роль у театрі Франка. Він був дуже хороший, темперамент збігався з італійським». У 2003 році – цю ж п'єсу було поставлено як антрепризу театральної компанії “Бенюк і Хостікоєв”, де А. Хостікоєв був і режисером, і виконавцем.

Сьогодні італійська комедія знову повертається на сцену нашого театру. До речі, гратиметься вистава в декораціях Ярослава Нірода, створеними за ескізами 1981 року. В легкій і невибагливій комедії положень звучить тема родинних відносин, збереження дому та порятунку сім'ї як головної опори в житті кожної людини.

Главі великої італійської родини Леоніда Папагатто, можна вибачити все: і дрібні крадіжки продуктів на званих обідах і вечерях, і створення міфічного благодійного фонду підтримки бідних родин, тому що весь цей калейдоскоп подій затіяний ним заради однієї мети –добробуту своїх близьких. Щаслива розв'язка – заслужена нагорода артистичному і чарівному шахраєві.

Автори

Режисер-постановник / Анатолій Хостікоєв

Художник-постановник / Ярослав Нірод

Художник по костюмах / Наталія Рудюк

Звукорежисер / Дмитро Грабко, Олександр Пліса

Художник по світлу / Ганна Ваховська, Ярослав Марчук, Катерина Головань

Веде виставу / Віра Алименко

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код