Рус Укр Eng
Категорії Інформація
MONATIK та Анна Трінчер
02 жовтня 2021

MONATIK та Анна Трінчер

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 650 грн

Queen
Набережне шосе, 25

Про подію

MONATIK та Анна Трінчер в Києві!

2 жовтня 2021 року в ресторанному комплексі Queen Kyiv відбудеться просто вибухова вечірка Радіо NRJ за участі мегазірок MONATIK та Анна Трінчер в Києві! Такого NRJ Live Party у нас ще точно не було. Анна Трінчер голосно заявила про себе на головному вокальному шоу України “Голос країни”. А потім остаточно підтвердила свій статус зірки нової хвилі, знявшись у культовому серіалі “Школа”.

NRJ Live Party

А про те, хто такий MONATIK, розповідати точно не потрібно! Достатньо лише сказати, що цей вибуховий артист широко відомий за межами України і є топовим виконавцем на нашій сцені. Саме він свого часу влаштував масштабне шоу на НСК “Олімпійський” та вирушив у світове турне з низкою концертів. Тіло починає рухатись вже с перших акордів його пісень, тому цього вечора буде точно гаряче та енергійно!

Неймовірні зірки на сцені та модна локація на березі Дніпра чекають гостей! Щоб потрапити на концерт MONATIK та Анна Трінчер в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше гучних концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті!

Яку подію жовтня не можна пропустити в Києві? Вечірку NRJ Live Party!

  1. Дві потужні зірки на одній сцені
  2. Неймовірні енергія та драйв
  3. Комфортна локація у серці столиці
Попереднє замовлення