Рус Укр Eng
16 травня 2019

Morphine

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
100 грн

Київська фортеця
м. Київ, вул. Госпітальна, 24А

Про подію

Моновистава «Morphine» у програмі І Міжнародного фестивалю Solo Plays Fest.

Виставу створено за твором Михайла Булгакова.

Режисери вистави Юрій Радіонов, Олександр Боровеньский Виконує Юрій Радіонов, актор Київського академічного театру драми та комедії на Лівому березі.

Вистава іде англійською мовою.

*Solo Plays Fest — це новий сучасний міжнародний фестиваль, організований на засадах багаторічного досвіду організації міжнародних культурно-мистецьких заходів командою Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест».

Унікальна вистава, яку створено за твором Михайла Булгакова Унікальна можливість для тих, хто вивчає англійську мову, або вже володіє англійською мовою, або ж виступає її носієм, побачити виставу англійською мовою.

Глядачі вистави зможуть також побачити виставку унікальних ляльок «Innuendo» від Iness Kuzhom, яка виготовляє також ляльки для театру, виставку робіт фотохудожниці Марини Куценко «Життя. Мить. Гра», присвчену Його величності Театру, взяти участь у розигріші призів для глядачів: фотосесії в театральних костюмах, книжок, абонементів до театру на три, шість, дванадцять місяців, а також в інших фестивальних івентах.

Чай та кава додаються.

За підтримки Гільдія незалежних театрів України.

За підтримки Національна спілка театральних діячів України.

Співорганізатори Київська фортеця, Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест», Арт-центр ім. Івана Козловського Національної оперети України.

Організатори: НІАМ Київська Фортеця, ГО Джойфест, Арт-центр ім. І.Козловського.

Вхід до Київської фортеці з бул. Лесі Україники між будинками 12 і 14.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99