Рус Укр Eng
Категорії Інформація
MOZGI
19 вересня 2021

MOZGI

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 600-1200 грн

ЮБК (Южный берег Киева)
м. Київ, о. Труханів

Про подію

Перенесення Birthday Party MOZGI

Як би ми не хотіли відсвяткувати семиріччя групи MOZGI 19 вересня на ПБК, в зв'язку з погодними умовами Birthday Party переноситься на травень.

Точна дата і локація будуть анонсовані пізніше. Всі придбані квитки залишаються дійсними. А поки слухайте MOZGI і запасайтеся силами тусити і відриватися!

День народження MOZGI в Києві!

19 вересня 2021 року проводжаємо літо гучного BirthdaypartyMOZGIна Південному березі Києва (ПБК)! Потап, Позитив і Дядя Вадя розгойдають обидва береги столиці драйвовими хітами та новими треками. MOZGI розривають своєї танцювально-музичною енергією стадіони та покажуть справжній kyivstyle на цій вечірці. Запрошуємо тебе привітати улюблену групу з Днем народження і відсвяткувати цю подію разом! Тебе чекає найспекотніший вечір вересня!

Концерт в ПБК

Талановита суміш хіп-хопу і хауса, чоловічого гумору і харизми всіх учасників колективу, яка здатна долетіти до іншого берега - все це чекає вас на вечірці MOZGI! Ми обіцяємо, буде гаряче!

Щоб потрапити на концерт групи MOZGI в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти з друзями в Києві? На концерт MOZGI!

  1. Пляжна тусовка
  2. Кращі пісні улюбленої групи
  3. Відмінна можливість потанцювати і проводити літо

MOZGI пісні:

  • Вертолет
  • Хит моего лета
  • Атятя
  • Chica Bamboni
  • та інші
Попереднє замовлення