Рус Укр Eng
Музично-інструментальне шоу «Фантастичні світи Маленького Принца»
01 червня

Музично-інструментальне шоу «Фантастичні світи Маленького Принца»

200-400 грн

Київський планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
Вибрати дату

Квитки на "Музично-інструментальне шоу «Фантастичні світи Маленького Принца»"

Тривалість події — 70 хвилин.
01 черв., субота

Про подію

Київський Планетарій відкриває «Фантастичні світи Маленького Принца»

Київський планетарій та Eclectic Sound Orchestra представляють концерт-оповідь, який не залишить байдужим нікого. У милій казці «Маленький Принц», відомого письменника Антуана де Сента-Екзюпері, прихований глибокий філософський зміст. Вічні цінності: любов, дружба, вірність неймовірно проникливо розкриваються в алегоричних текстах великого француза. Кращі цитати під супровід прекрасної інструментальної музики у виконанні Revenko Band, проекції на найбільшому куполі України — дозволять як ніколи зануритися в світ роздумів та душевного естетизму.

Шоу буде однаково цікаво як дітям, так і дорослим. Захоплюючий сюжет для юних глядачів і глибина цитат Екзюпері, будуть утримувати увагу публіки різного віку. Але головна місія дійства — утвердження добра в усіх його класичний проявах.

Живе виконання блискучих авторських композицій, відомого українського «білого мага» музики, композитора Олексія Ревенка (гітара), віднесуть глядача в атмосферу феєричної фантасмагорії. Анна Матушевська (акордеон) та Євген Смальцуга (флейта). Музиканти, широко відомі не тільки в Україні, об’єдналися в ансамбль, для створення висококласної програми для шоу «Фантастичні світи Маленького Принца», в найбільшому Планетарії країни. Всього 4 концерти до кінця 2018 року. Акустичні номера колективу і оркестрові плей-беки неймовірно концентровано і різноманітно розкриють задумку шоу.

Візитною карткою всіх спільних проектів Київського Планетарію та Eclectic Sound Orchestra є участь в шоу, відомого українського диктора, «золотого» голосу України — Дмитра Хоркіна. Саме його проникливий баритон буде озвучувати рядки самої доброї філософської казки 20 століття.

Особливо варто відзначити візуальний ряд шоу. Спеціально підібрані проекції на куполі загальною площею майже 1 км². будуть вражати глядачів протягом усього концерту. Подібна атмосфера та поєднання візуального ряду, музичних та драматургічних особливостей, можливе тільки на одному унікальному майданчику — Київському Планетарії.

Продюсер шоу — засновник центру розвитку сучасної музики, художній керівник і диригент оркестру Eclectic Sound Orchestra — Сергій Лихоманенко.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99