Рус Укр Eng
Над прірвою в житах (благодійна вистава)
26 лютого 2019

Над прірвою в житах (благодійна вистава)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
150 грн

Український малий драматичний театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33

Про подію

Благодійна вистава відбудеться за підтримки благодійного фонду «АРТ ПОМІЧ», адже мистецтво лікує. Зібрані кошти підуть на реабілітацію Валерія Філіпенко та інших хворих діток.

Найвідоміший роман Джерома Селінджера може бути названий сучасним «романом виховання» підростаючого покоління. Перш за все, в нім важливим вважається мотив «переходу». Головний герой, шістнадцятилітній підліток Холден сам говорить, що у нього «перехідний вік», тобто проміжний час між дитинством і дорослістю. Період підліткового несприйняття і безвідповідальності.

Але не лише цей мотив обумовлює поведінку Холдена. Нам здалося дуже важливим розкрити в романі і відобразити в спектаклі ті подієві факти, які вплинули на психіку героя, на його вчинки.

А далі божевільна історія, яка сталася на Різдво. Крок в доросле життя, три дні наодинці з самим собою і навколишнім світом. Неусвідомлений «похід краєм прірви».

Що врятує Холдена від падіння у прірву, що змусить його різко подорослішати? Те, що сприяє народженню божевільної мрії: «Я собі уявляю, як табунець малечі грається серед поля — кругом жито й жито, куди не глянь. Тисячі дітлахів, і довкола — жодної людини, тобто жодної дорослої людини. Крім мене, звичайно. І моя справа — ловити малюків, щоб вони не зірвалися в прірву» — режисер Евгений Тищук.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99