Категорії Інформація
Каси Додати подію
16 лютого 2023

НАОНІ Оркестра - Саундтреки до фільмів

Ціна: 390-690 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
Купити квиток
390-690 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "НАОНІ Оркестра - Саундтреки до фільмів"

16 лют., четвер

Про подію

Запальний концерт "NAONI Orchestra" в Києві

Синтез року, класики та фолкмузики, чи можливо це? Якщо ми говоримо про "NAONI Orchestra", тоді без сумніву ми говоримо "Так!". 

І ось у Києві 16 лютого відбудеться їхній грандіозний концерт, де відомий оркестр зіграє популярні саундтреки, попмузику, джаз і світові рок-хіти.  

А відтворюватиме "NAONI Orchestra" все це за допомогою народних інструментів (цимбали, бандури, дримби тощо). Мабуть, це одна з найбільших особливостей колективу, яка надає йому унікальності та привертає до себе увагу людей.

З огляду на те, що концерт незабаром відбудеться і на популярність оркестру, квитки купувати необхідно просто зараз. І ми з радістю повідомляємо, що зробити це можна просто тут.

Пам'ятайте! У Будинку Архітектора відбуватиметься багато цікавих заходів, але колектив "NAONI Orchestra" стане справжньою родзинкою місяця.

NAONI - симфонічний оркестр у сучасному стилі           

Спочатку оркестр виконував народну музику, але в міру того, як змінювалися глядацькі смаки, доводилося змінюватися і самому колективу, шукати нові форми, нового звучання. Саме так з'явилися програми з музикою відомих рок-гуртів, потім з музикою виконавців "Євробачення".

Але на цьому експерименти "NAONI Orchestra" не закінчилися, і тепер вони презентують нову програму, в якій знайдеться місце українській музиці сучасних виконавців - ONUKA, Олега Скрипки, Руслани, Джамали та інші.

Запевняємо, якщо ви відвідаєте їхній концерт, то будете в повному захваті! 

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код