Категорії Інформація
Каси Додати подію
НаСТРОЇ
15 жовтня 2023

НаСТРОЇ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 100-300 грн

Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)
вул. Межигірська, 2

Про подію

Концерт з творів українських композиторів «НаСТРОЇ»

Микола Лисенко, Кирило Стеценко, Яків Степовий, Денис Січинський, Станіслав Людкевич, Василь Барвінський, Стефанія Туркевич. Одні з цих композиторів відомі широкому загалу, про інших, ви, швидше за все, чуєте вперше. Проте усі вони у своїй творчості неодноразово зверталися до жанру української мистецької пісні, залишивши у своєму доробку справжні пісенні перлини, багато з яких, на превеликий жаль, загубилися у круговерті подій і протягом тривалого часу чекали зустрічі із публікою.

Саме такі музичні скарби презентують нам український співак, баритон, лауреат всеукраїнських та дипломант міжнародних конкурсів Володимир Шагай та піаніст, акомпаніатор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Віталій Бобровський у своїй концертній програмі «НаСТРОЇ».

Ці твори є частиною величезного проєкту Ukrainian Art Song, заснованого у 2004 році в Канаді, британським бас-баритоном українського походження Павлом Гунькою, метою якого є створення антології української мистецької пісні в аудіозаписах та нотної бібліотеки усіх пісень, яких є понад 2000 і які складають 1/12 української культурної спадщини.

Мета проєкту - записати та зберегти для світу понад тисячу мистецьких пісень 30 найвидатніших українських композиторів, а також познайомити з українською мистецькою піснею студентів міжнародних консерваторій та музичних факультетів. Аби віднайти окремі з цих творів, засновники проєкту провели справжню детективну роботу, звертаючись до приватних та родинних колекцій, рідних та близьких митців, у тому числі і тих, що свого часу емігрували з України.

Концерт у колі справжніх поціновувачів української пісенної спадщини – саме таким буде формат нашого вечора «НаСТРОЇ».

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код