Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
25 травня 2022

Не плачте за мною ніколи...

Ціна: 100 грн

Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Купити квиток

Замовити квитки на "Не плачте за мною ніколи..."

25 трав., середа

Про подію

"Не плачте за мною ніколи..."

Марія Матіос

Спільний проект Національного театру ім. І. Франка і Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

Ідея втілити оповідання Марії Матіос на сцені у народної артистки України Лариси Кадирової і режисера Сергія Павлюка виникла майже одночасно. Так народився спільний проект Національного театру ім. І. Франка та Херсонського академічного муздрамтеатру ім. М. Куліша (худ. керівник проекту Олександр Книга) і прем'єру моновистави «Не плачте за мною ніколи» М. Матіос вперше зіграли на херсонській сцені.

Про виставу можна сказати, що це уповні авторський продукт, щодо акторського рішення і втілення Лариси Кадирової, так і відносно постановки Сергія Павлюка, який зробив й сценографію та музичне оформлення.

Дійство відбувається на великій сцені, де майданчик для гри й місця для глядачів об'єднані єдиним простором. Таке максимальне наближення до місця дії дає глядачам відчуття реальної присутності, знаходження у центрі оповіді, спонукає до інтерактивності й вияву реакції на те, що грає актриса. Вона ж сповна використовує ці благодатні можливості.

Режисер, художник, музичне оформлення вистави / Сергій Павлюк

Художник по світлу / Євген Головін, Сергій Пантюшенко, Євген Головін

Звукорежисер / Артем Орлюк, Іван Руденко

Помічник режисера / Володимир Мальчіков

Юстина / Народна артистка України Лариса Кадирова

Моновистава

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код