Категорії Інформація
Каси Додати подію
15 січня 2023

«Ніч перед Різдвом»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 450 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

“Ніч перед Різдвом” в Києві!

15 січня 2023 року у Жовтневому палаці відбудеться вистава за мотивами видатного твору Миколи Гоголя “Ніч перед Різдвом” в Києві! Без цього твору неможливо уявити собі зимових свят в Україні! Недарма у всі часи до нього неодноразово зверталися митці, а герої цієї чарівної історії знайомі нам з дитинства! Михайло Васильович добре знав рецепт незабутньої  байки!

Візьміть одну примхливу Оксану і одного коваля, який ладен заради своїх почуттів знайти хоч чорта лисого. Додайте трохи містики, багато пісень, дрібку різдвяних див та перчинку-Солоху і смачний та насичений літературний виріб готовий! Особливо смакує до різдвяного столу! Краще насолоджуватись у колі рідних та друзів. Гарний настрій та купа вражень гарантовано!

Вистава за мотивами М. Гоголя

Запрошуємо вас на чудову постановку української зимової класики у виконанні професійних акторів. Пориньте у кумедний та щирий світ одного хуторця на Полтавщині і відчуйте себе неначе вдома. Тут співають на кожній вулиці, ховають у першому-ліпшому мішку, палко кохають та смачно частують у кожній хаті!

Захід відбудеться згідно  всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на виставу “Ніч перед Різдвом” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Києві? На виставу “Ніч перед Різдвом”!

  1. Незабутня класика
  2. Атмосфера справжнього українського свята
  3. Улюблені герої і знайомий всім сюжет
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код