Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
31 березня 2020

Новеченто (1900-й)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 100 грн

Театр «Сузір’я»
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14Б

Про подію

Людські долі в мелодіях Новеченто

Хочеться подивитися щось сучасне з театрального репертуару? В такому випадку відвідайте Київську академічну майстерню театрального мистецтва «Сузір'я». у Вас з'явиться можливість побачити нову постановку, яка пропонує пізнати італійську емоційну натуру, біль і нестримну пристрасть, любов до цілого світу, відтворені в чудових мелодіях немолодого музиканта. Провівши все життя на кораблі, він познайомився з багатьма пасажирами, відобразивши почуття кожного в своїх композиціях.

Вистава Новеченто (1900-й) поставлена на основі твору сучасного письменника з Італії А. Барікко. Це об'єднання неймовірних людських доль в захоплюючій, легкій, щирій історії головного героя. Їх можна було б назвати сповідями, що знайшли відображення в красивій музиці. Безсмертна і безмежна, вона пройде через роки і відстані, доносячі кожній людині все те, що довелося почути і дізнатися чоловікові на своєму життєвому шляху, обмеженому морським простором.

Купити або замовити квитки на цю чудову постановку ви можете на нашому сайті афіші Києва.

Особливості моновистави в театрі «Сузір'я» в Києві

«Новеченто (1900-й)» став тим спектаклем одного актора, який дав можливість проявити акторський талант Станіслава Мельника, який вміє зачепити, зацікавити, заінтригувати глядача, заволодіти його увагою і тримати його в неймовірних емоціях. Молодість і краса артиста України поєднуються з фотографіями відомих діячів мистецтва, адже п'єса вперше в театральній історії відбудеться на мікросцені в фойє, де глядачі зазвичай очікують виставу.

Але і це далеко не всі сюрпризи, підготовлені для глядачів Театру «Сузір'я». На них чекають:

  • красиві мелодії, які супроводжують монолог героя протягом усієї постановки;
  • жива музика, що лунає від співробітників Майстерні;
  • «перетворення» сценічного простору на музичний салон корабля і галерею мистецтва.

Місто ще не знає настільки оригінальну інсценізацію. П'єса в Києві дуже цікава і напевно викличе позитивні, неймовірні емоції, наповнить душу красою і музичної величністю. Прекрасно провести час можна, купивши квитки на виставу в касах міста або замовивши їх онлайн за доступною ціною в 100 грн. Подаруйте собі та близьким півтори незабутні години ввечері, насолода і задоволення від яких залишаться в серці надовго.

Попереднє замовлення