Рус Укр Eng
Категорії Інформація
26 грудня 2020

Новогодние хиты

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 220-550 грн

Національна музична академія Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11

Про подію

“Новорічні хіти” в Києві!

З 19 по 26 грудня 2020 року у Консерваторії ім. Чайковського відбудеться концерт “Новорічні хіти” в Києві від піаніста-віртуоза Павла Ігнатьєва та джазової вокалістки Катіко Пурцеладзе, які отримали неформальне звання найбільш ніжного джазового дуету країни. І дійсно, в останні дні року, що минає, нам неодмінно хочеться тепла і затишку поруч з близькими людьми. Наш концерт - це дві години новорічних шлягерів у джазовому аранжуванні, авторські композиції, саундтреки до улюблених кінофільмів і звичайно,  всесвітньо відомий “Щедрик”!

Новорічний концерт джазу

Павло Ігнатьєв - автор 9 платівок інструментальної музики, Катіко Пурцеладзе - актриса, співачка і лауреат міжнародних конкурсів, а разом вони створюють незабутню магію. Їх виконання сповнене чуттєвості, емоцій і неповторної краси. А підтримає цей святковий настрій нашого концерту водна анімація від Ангеліни Золотой, чиї барви і малюнки будуть доповнювати музичну палітру вечора. У нас буде тепло навіть у найлютіший мороз!

Щоб потрапити на концерт “Новорічні хіти” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 200 до 500 гривень Ще більше новорічних концертів шукайте у нашій афіші Києва!

Куди піти на новорічні свята у Києві? На концерт “Новорічні хіти”!

  1. Віртуозне виконання
  2. Джазова музика
  3. Святковий настрій
Попереднє замовлення