Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Новорічний перформанс "Пригоди Хрумки в Новорічному лісі"
07 січня 2021

Новорічний перформанс "Пригоди Хрумки в Новорічному лісі"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «НОВИЙ РІК»
Ціна: 300-450 грн

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3

Про подію

«Пригоди Хрумки в Новорічному лісі» в Києві!

В Київському Планетарії відбудеться новорічний перформанс “Пригоди Хрумки в Новорічному лісі” в Києві! На вас чекає чарівний портал, через який ми вирушимо просто в 2021 рік, новорічна вистава та повнокупольне шоу про Хрумку, який зустріне друзів, побачить Північне сяйво, буде  спостерігати за астероїдами і сузір'ями в небі. У цій пригоді візьмуть участь усі гості Планетарію та казкові герої: Санта Клаус, Космодіва, Зеркаліос, Робот Стів! Окрім цього, у нас є фотозони, гравітаційна ялинка, сучасні костюми та новітні технології.

Новорічна феєрія у Планетарії

Щоб потрапити на новорічний перформанс «Пригоди Хрумки в Новорічному лісі», купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 300 до 450 гривень. Ще більше святкових концертів в афіші на нашому сайті.

Де відсвяткувати Новий Рік з дітьми в Києві? На виставі «Пригоди Хрумки в Новорічному лісі»!

  1. Вистава для всієї родини
  2. Освітня подорож
  3. Святковий настрій

Київський Планетарій дарує дітям віком від 4 до 9 років - знижку 10%, групам дітей від 10 осіб - знижку 20% та сім’ям - знижку 50 % на кожний третій квиток у чеку. Знижки не сумуються та надаються при купівлі квитків виключно в касах Київського Планетарію.

Новорічна феєрія відбудеться обов’язково! Будемо неухильно дотримуватися усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! Зоряна Зала, де і буде відбуватися наше новорічне дійство, вмістить до 50 % від загальної кількості місць. А при дотриманні усіх цих вимог, дана подія дозволена та може відбуватися під час перебування Києва у всіх зонах карантину.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Попереднє замовлення