Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
Оксана Муха
13 жовтня 2020

Оксана Муха

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 350-890 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Оксана Муха в Києві!

13 жовтня 2020 року в Жовтневому палаці відбудеться концерт переможниці проекту “Голос країни” Оксани Мухи в Києві. Щира, чуйна, ніжна Оксана Муха давно вже відома за межами рідного Львова, а перемога в популярному телешоу зробила її справді народною улюбленицею всієї України. За свій талант Оксана Муха отримала ще одне ім’я. Її називають другою  Квіткою Цісик. Ця американська співачка українського походження зачарувала світ красою свого голосу, але завжди хотіла заспівати на рідній Україні. Саме Оксана Муха отримала Гран-Прі на конкурсі українського романсу, названого  на честь видатної співачки.

Концерт переможниці “Голос країни”

Оксана Муха неймовірна виконавиця народних пісень і авторських композицій. У її репертуарі обрядові пісні, колискові, колядки і власні композиції. Часто співачка сама акомпанує собі на скрипці. Адже виконавиця закінчила Львівську консерваторію і володіє ліричним сопрано.

Щоб потрапити на концерт Оксани Мухи в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 330 до 1190 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де побачити переможницю шоу “Голос країни” в Києві? На концерті Оксани Мухи!

  1. Неповторний ліричний голос та виконання
  2. Ніжні та мелодійні українські пісні
  3. Професійна співачка

Оксана Муха пісні:

  • Шуміла ліщина
  • Через гори
  • Тиха ніч
  • Хлопці, риболовці
Попереднє замовлення