Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Оксана Муха. Kvitka. Два Кольори
24 червня 2021

Оксана Муха. Kvitka. Два Кольори

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 490-1140 грн

Галерея Д12 (D12)
м. Київ, вул. Десятинна, 12

Про подію

Оксана Муха в Києві!

24 червня 2021 року у Глереї Д12 (D12) відбудеться концерт переможниці проекту “Голос країни” Оксани Мухи в Києві. Щира, чуйна, ніжна Оксана Муха давно вже відома за межами рідного Львова, а перемога в популярному телешоу зробила її справді народною улюбленицею всієї України.

За свій талант Оксана Муха отримала ще одне ім’я. Її називають другою  Квіткою Цісик. Ця американська співачка українського походження зачарувала світ красою свого голосу, але завжди хотіла заспівати на рідній Україні. Саме Оксана Муха отримала Гран-Прі на конкурсі українського романсу, названого  на честь видатної співачки.

Літній концерт

Оксана Муха неймовірна виконавиця народних пісень і авторських композицій. У її репертуарі обрядові пісні, колискові, колядки і власні композиції. Часто співачка сама акомпанує собі на скрипці. Адже виконавиця закінчила Львівську консерваторію і володіє ліричним сопрано.

Щоб потрапити на концерт Оксани Мухи в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста.  Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де побачити переможницю шоу “Голос країни” в Києві? На концерті Оксани Мухи!

  1. Неповторний ліричний голос та виконання
  2. Ніжні та мелодійні українські пісні
  3. Професійна співачка

Оксана Муха пісні:

  • Шуміла ліщина
  • Через гори
  • Тиха ніч
  • Хлопці, риболовці
Попереднє замовлення