Рус Укр Eng
Категорії Інформація
26 жовтня 2021

Оля Полякова Королева ночі. Шоу на біс!

Ціна: 699-2499 грн

Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1
Купити квиток
699-2499 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Оля Полякова Королева ночі. Шоу на біс!"

26 жовт., вівторок

Про подію

Оля Полякова в Києві!

26 жовтня 2021 року в Палаці Спорту відбудеться фінальний концерт Олі Полякової в Києві з програмою “Королева ночі”! Саме з цією програмою співачка об'їздила всю країну і здобула звання найбільш гастролюючої артистки. У рамках цього мегапроекту було зіграно понад три сотні концертів, які загалом побачив мільйон глядачів. Незабутнє шоу зібрало 35 тисяч шанувальників на стадіоні “Арена Львів”, що стало рекордом і кращим доказом народної любові до Олі Полякової.

Фінальний концерт шоу “Королева ночі”

Не пропусти останню можливість побачити дійсно легендарне шоу “Королева ночі”, яке підкорило усю Україну і увійшло в історію нашого шоу-бізнесу. Вбивча харизма, жарти та сюрпризи, а також фірмова енергетика Олі Полякової створять неповторну атмосферу, яку просто неможливо забути! Співачка вже готується до фінального концерту “Королева ночі” і буде рада бачити кожного з вас. До зустрічі!

Щоб потрапити на останній концерт з програмою “Королева ночі” від Олі Полякової в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Який концерт не можна пропустити в Києві? Виступ Олі Полякової у Палаці Спорту!

  1. Остання можливість почути програму “Королева ночі” наживо
  2. Неповторна атмосфера виступу і усі улюблені пісні
  3. Королева запрошує!

Оля Полякова пісні:

  • #шлёпки
  • Перше літо без нього
  • Люли
  • Мама казала
  • Любовница
Попереднє замовлення