Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Олег Скрипка та НАОНІ-оркестра
13 січня 2022

Олег Скрипка та НАОНІ-оркестра

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 250 - 1750 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

НАОНІ і Олег Скрипка в Києві!

13 січня 2022 року у Жовтневому Палаці в Києві відбудеться концерт Національного академічного оркестру народних інструментів (НАОНІ) та Олега Скрипки. Наша зустріч відбудеться саме на Старий новий рік, тому назва цієї програми “Щедрик” якомога краще пасує до моменту. Після такого щедрування, на наших глядачів чекатиме справді добрий та щасливий рік!

Тож давайте відсвяткуємо це тепле родинне свято разом! З щирими емоціями та мелодійними піснями у супроводі народних інструментів, які дійшли до нас з глибини віків. Це буде справжня магія!

Новорічна програма “Щедрик”

Окрім традиційного зимового репертуару на вас чекає чимало музичних сюрпризів від самого Олега Скрипки, який дуже цінує фольклор та старовинні українські традиції, які сповнюють серця радістю та надією на майбутнє. Щедрий вечір, добрий вечір!

Чекаємо вас на особливу концертну програму “Щедрик” від НАОНІ та Олега Скрипки, яку ви запам'ятаєте на цілий рік. Це буде вечір тепла, музики, любові та народних традицій - саме таким має бути Щедрий вечір. Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт “Щедрик” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше новорічних концертів  в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти на Старий новий рік в Києві? На концерт НАОНІ та Олега Скрипки!

  1. Особлива програма
  2. Зустріч зі старими друзями
  3. Справжнє сердечне тепло

Пісні Олега Скрипки:

  • Країна мрій
  • Весна
  • Очі чорні
  • Кобіта
  • Танці
  • Усміх твій таємничий
  • Юра
Попереднє замовлення