Категорії Інформація
Каси Додати подію
19 квітня 2023

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. ROCK & FOLK

Ціна: 350-850 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
350-850 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. ROCK & FOLK"

Тривалість події — 120 хвилин.
19 квіт., середа

Про подію

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ у Києві!

19 квітня 2023 року у Жовтневому палаці відбудеться концерт Олега Скрипки та оркестру НАОНІ у Києві.

Лідер легендарних “ВВ” Олег Скрипка вже багато років працює разом із Національним Академічним Оркестром Народних Інструментів. Довголіття цієї співпраці ґрунтується на її плідності та успішності. Поєднавши rock&folk артисти здобули визнання публіки, тож продовжують свою колаборацію вже шість років.  

Програма “Зродились Ми Великої Години”

Нова програма Скрипки та НАОНІ має промовисту назву “Зродились Ми Великої Години”. Найвідоміші українські патріотичні пісні будуть виконані в форматі ROCK&FOLK. “Батько наш - Бандера”, “Ой у лузі червона калина…” та багато інших хітів прозвучать цього вечора зі сцени. З часом вони не тільки не втратили своєї актуальності, а навпаки – набули ще більшої.  

Щоб потрапити на концерт Олега Скрипки та оркестру НАОНІ у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте у нас на сайті. 

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки.

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено.

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:15).

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код