Рус Укр Eng
Категорії Інформація
ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ у супроводі Cимфонічного оркестру
15 серпня 2021

ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ у супроводі Cимфонічного оркестру

Ціна: 490-1990 грн

КВЦ «Парковий»
Паркова дорога, 16А
Купити квиток
490-1990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ у супроводі Cимфонічного оркестру"

Тривалість події — 120 хвилин.
15 серп., неділя

Про подію

Олександр Пономарьов в Києві!

15 серпня 2021 року на оглядовому майданчику КВЦ “Парковий” відбудеться концерт Олександра Пономарьова з оркестром в Києві! Співак презентує прихильникам свою нову програму “Неймовірна”, яка присвячена усім чарівним жінкам. Тільки уявіть, як звучатиме оркестр просто неба у самому центрі столиці! Найкраща локація, аби влаштувати концерт головного романтика України!

Олександр Пономарьов відомий далеко за межами нашої країни. Він володар унікального голосу, талановитий композитор та виконавець з витонченими манерами і смаком. Кожна нова його пісня заворожує і відкриває цілий світ ліричного героя. А десятки народних хітів вже витримали міцну перевірку часом і навіть через 25 років не втратили своєї актуальності.

Нова програма з симфонічним оркестром

Цього разу Олександр Пономарьов вийде на сцену разом з симфонічним оркестром, хором та рок-бендом! Це буде неймовірне, сучасне видовищне шоу народного артиста України! Високоякісний звук, яскраве світлове рішення, магічний голос і цілий вихор емоцій! Кожна пісня артиста - це ніби розмова віч-на-віч. Те, що дарує людям мрії, переживання, спогади та сподівання на майбутнє. Кожен відкриває в цих піснях щось особисте. У цьому і полягає сила таланту співака, який торкається найпотаємніших струн душі.

Щоб потрапити на концерт Олександра Пономарьова в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти в Києві? На концерт Олександра Пономарьова!

  1. Нове грандіозне шоу з оркестром
  2. Неповторна музична палітра і вокал
  3. Непідробні емоції і справжній талант

Олександр Пономарьов пісні:

  • Я люблю тільки тебе
  • З ранку до ночі
  • Найкраща
  • Я не такий
  • Зіронька
  • Човен
Попереднє замовлення