Категорії Інформація
Каси Додати подію
26 листопада 2022

Онлайн концерт: «Астор П’яццолла. Київський камерний оркестр»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»
Ціна: 100 грн

Онлайн
Онлайн

Про подію

26 листопада Національна філармонія України транслюватиме концерт «Астор П’яццолла. Київський камерний оркестр» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Найвідоміший твір видатного аргентинця прозвучить у виконанні Київського камерного оркестру за участю солістів. Астор П’яццолла писав свої «Пори року» у кілька етапів, між 1965 та 1970 роками. Власне, й ідея циклу виникла значно пізніше, спочатку це були самостійні композиції, які сам автор виконував на бандонеоні зі струнним квінтетом. У 1970-му році виникла назва, що об’єднала усі твори в цикл. Відтак «Пори року» П’яццолли стали таким собі аналогом іншого знаменитого концертного циклу, «Пори року» Антоніо Вівальді.

Програма:

Adios Nonino, обробка для скрипки з оркестром А. Рахманіна

Танго “Kicho” («Кіко») для контрабаса з оркестром

Цикл концертів «Пори року в Буенос-Айресі» для скрипки з оркестром

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 26 листопада. Початок о 18:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код