Категорії Інформація
Каси Додати подію
Онлайн концерт: Моцарт, Мендельсон, Ліндпайнтер. СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР НФУ.
28 січня 2022

Онлайн концерт: Моцарт, Мендельсон, Ліндпайнтер. СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР НФУ.

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ОНЛАЙН»
Ціна: 100 грн

Онлайн-трансляція

Про подію

28 січня Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою головного диригента Миколи Дядюри представить музику Петера Йозефа фон Ліндпайнтера, Антоніна Дворжака та сучасного українського композитора Богдана Решетілова.

Цього вечора солістами будуть Дмитро Гудима (гобой), Дмитро Медоліз (флейта), Олег Мороз (кларнет), Олександр Саєнко (фагот), Дмитро Таран (валторна). Разом із оркестром вони виконають Концертну симфонію німецького композитора і диригента Петера Йозефа фон Ліндпайнтера, який більшу частину життя був керівником придворного оркестру в Штутгарті, але його більше знали як композитора.

На думку дослідників, творчість Петера Йозефа фон Ліндпайнтера була дуже популярною за життя. Зокрема, Ліндпайнтер-композитор мав схвальні відгуки від сучасників Фелікса Мендельсона-Бартольді та Гектора Берліоза, які захоплювалися його досягненнями. Відомо, що власні зінгшпілі Ліндпайнтер створив під впливом музики Карла Марії фон Вебера.

Програма концерту:

Б. Решетілов. Українська концертна увертюра «Відродження»

П. Й. Ліндпайнтер. Концертна симфонія для флейти, гобоя, кларнета, валторни, фаготу і оркестру сі-бемоль мажор

А. Дворжак. Симфонія № 9 («З Нового Світу») мі мінор, тв. 95

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 28 січня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код