Категорії Інформація
Каси Додати подію
Онлайн концерт: «Діаманти бароко». Київський камерний оркестр
29 вересня 2022

Онлайн концерт: «Діаманти бароко». Київський камерний оркестр

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»
Ціна: 100 грн

Національна філармонія України
м. Kиїв, Володимирський узвіз, 2

Про подію

Онлайн концерт: «Діаманти бароко». Київський камерний оркестр

29 вересня Національна філармонія України транслюватиме концерт ««Діаманти бароко». Київський камерний оркестр» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Бароко – мистецтво контрастів та асиметрії. Саме в цих, на перший погляд, недосконалих формах і криється краса та, як не парадоксально, – гармонія. Центром барокової програми Київського камерного оркестру стане гобой, інструмент із виразним тембром та характерним гугнявим звуком. Соло гобоя у віртуозному виконанні Володимира Литвиненка почуємо у концертах Жана Філіпа Рамо та Алессандро Марчелло. Практично всі композитори епохи бароко писали для цього музичного інструмента. Невипадково основу репертуару для гобою становлять твори епохи бароко. У програмі прозвучить також музика Йоганна Адольфа Гассе, Йоганна Давида Гайніхена та Георга Філіппа Телеманна

Програма

Й.А.Гассе Симфонія соль мінор оп.5 №6

Й.Д.Гайніхен Концерт для гобою та струнних S.237

Ж.Ф.Рамо Концерт №5 (транскрипція для секстету К.Сен-Санса)

А.Марчелло Концерт для гобою та струнних ре мінор

Г.Ф.Телеманн Увертюра-Сюїта «Дон Кіхот» TWV 55.G10

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 29 вересня. Початок о 18:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код