Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Онлайн концерт: Гайдн, Моцарт. Київські солісти
16 серпня 2021

Онлайн концерт: Гайдн, Моцарт. Київські солісти

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»
Ціна: 50 грн

Онлайн-трансляція

Про подію

16 серпня у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні промені» у виконанні Національного камерного ансамблю «Київські солісти» під орудою Іллі Короля звучатиме музика Йозефа Гайдна та Вольфганга Амадея Моцарта.

І Гайдн, і Моцарт зробили вагомий внесок у розвиток історії музики, є класиками XVIII століття. Ймовірно, що познайомилися вони у Відні 1781-го. А ще вони були друзями, бо часто спілкувалися та разом музикували. Моцарт часто показував Гайдну власні нові твори. Гайдн писав Симфонію № 98, коли дізнався про смерть Моцарта. Але цього разу звучатимуть ранні симфонії Гайдна та Моцарта.

Програма концерту:

Й. Гайдн. Cимфонія № 15 ре мажор, Hob I: 15

Й. Гайдн. Cимфонія № 39 («Буря на морі») соль мінор, Hob I: 39

Й. Гайдн. Симфонія № 27 соль мажор, Hob I: 27

В. А. Моцарт. Симфонія № 25 соль мінор, KV 183

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 16 серпня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Попереднє замовлення