Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 грудня 2021

Онлайн концерт: Моцарт, Дебюссі, Стравінський. Варвара Васильєва (скрипка). Симфонічний оркестр НФУ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»
Ціна: 50 грн

Онлайн-трансляція

Про подію

10.12.2021

Онлайн концерт: Моцарт, Дебюссі, Стравінський.

Варвара Васильєва (скрипка). Симфонічний оркестр НФУ

10 грудня, за підтримки Благодійного фонду VERE MUSIC FUND, академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою Антонія Кедровського представить музику Вольфганга Амадея Моцарта, Клода Дебюссі, Ігоря Стравінського.

Солісткою виступить скрипалька Варвара Васильєва. В її виконанні звучатиме останній і найбільш відомий П’ятий скрипковий концерт Моцарта.

Цього разу програма вечора цікаво поєднає твори пізнього періоду Моцарта, який є одним із віденських класиків, та раннього етапу творчості двох модерністів – Дебюссі та Стравінського. Так, звучатиме й «Післяполудневий відпочинок фавна» Клода Дебюссі.

Нагадаємо, що прем’єра цієї невеликої симфонічної поеми відбулася 1894-го у Парижі. Диригентом був Гюстав Доре, який залишив цікавий спогад про цю подію. Під час виконання він зрозумів, що слухачі абсолютно зачаровані музикою. Тому, відразу ж повторив її. Так, Дебюссі-композитор мав перший успіх. Пізніше, 1912-го на музику цього твору у паризькому театрі Шатле здійснив постановку одноактного балету знаменитий танцівник і хореограф, який був і виконавцем головної ролі, Вацлав Ніжинський.

Програма:

В. А. Моцарт. Увертюра до опери «Чарівна флейта»

В. А. Моцарт. Концерт № 5 для скрипки з оркестром ля мажор, KV 219

К. Дебюссі. Симфонічна поема «Післяполудневий відпочинок фавна»

І. Стравінський. Сюїта з балету «Жар-птиця» (друга версія, 1919)

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 10 грудня.

Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Благодійний фонд VERE MUSIC FUND надає українським музикантам гранти для участі в міжнародних конкурсах та майстер-класах, підтримує музичні конкурси в Україні, а також реалізує фестивальні проєкти та освітні ініціативи.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код