Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Онлайн-вистава «ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/ФЕЙСБУК»
25 квітня 2021

Онлайн-вистава «ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/ФЕЙСБУК»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200 грн

Онлайн-трансляція

Про подію

ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/FACEBOOK |ВІДЕОВЕРСІЯ

Жанр – «це зовсім не «Отелло»!

Найскандальніша постановка 2019 року, що була показана на міжнародних театральних фестивалях, відзначена критиками та експертами, відео-версія якої була спеціально створена для участь у міжнародному театральному фестивалі в Литві.

Гостро, яскраво, з гумором поговоримо про Україну і про кожного з вас, про те, що ми бачимо у своїй стрічці новин Facebook, про те, що всі помічають і ніхто не озвучує та звичайно ж про Отелло, який зовсім не Отелло, чи це тільки так здається. Тому не чекайте втілення знайомої шекспірівської трагедії.

Всі ми знаємо, що після Вільяма Шекспіра не залишилося жодного авторського рукопису, лише копії копій. Факти його біографії скупі та суперечливі. Сторіччями тривають пошуки реального Вільяма Шекспіра. Хтось вважає, що ним був драматург Крістофер Марло, хтось переконує – це не могла бути одна людина!

На щастя, наприкінці 2018 року британські вчені достеменно встановили, що під псевдонімом «Вільям Шекспір» працювали драматурги Павло Ар’є та Марина Смілянець, актори театру «Золоті ворота» та режисер Стас Жирков. Ця версія вам здається малоймовірною? Гаразд, сподіваємось, у вас є докази, аби її спростувати. Тому що у нас є вистава «Отелло/Україна/Facebook», яка безапеляційно доводить саме це.

Після вистави запрошуємо всіх глядачів долучитися до живого діалогу! Тримаємо руку на пульсі сучасного українського театру!

Вистава транслюватиметься з англійськими субтитрами/ The performance will be shown with English subtitles

У виставі використовується ненормативна лексика! Обмеження за віком: 18+

  • Автори: Павло Ар’є та Марина Смілянець
  • Режисер: Стас Жирков
  • Художниця: Олеся Головач
  • Режисерка відеоверсії: Ксенія Ромашенко
  • Актори: Богдан Буйлук, Володимир Ковбель, Дмитро Олійник, Орест Пастух, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Антон Соловей
Попереднє замовлення