Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Онлайн-вистава "Тату, ти мене любив?"
18 квітня 2021

Онлайн-вистава "Тату, ти мене любив?"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200 грн

Онлайн-трансляція

Про подію

«Тату, ти мене любив?» |ВІДЕОВЕРСІЯ

  • Жанр: сімейні спогади на 2 дії
  • Автор: Дмитро Богославський
  • Режисер: Стас Жирков
  • Актори: заслужена артистка України Віталіна Біблів, Антон Соловей, Ірина Ткаченко, Лілія Цвєлікова, Олександр Ярема (актор Національного академічного драматичного театру імені І. Франка), Роман Ясіновський

У виставі використовується ненормативна лексика!

Вистава-володарка спеціального призу міжнародного фестивалю-премії «GRA»

Відеоверсія, яку ви побачити була створена спеціально для участі у двох міжнародних театральних фестивалях в Польщі, де була високо відзначена експертами, критиками та організаторами.

Відео-версія вистави «Тату, ти мене любив?» балансує на тонкій грані між кіно та театром, максимально передаючи атмосферу, що панує в камерній театральній залі, де глядачі поринають у сімейні спогади.

От ви знаєте, як чистити криницю?

Треба взяти драбину, лопатку, відро та залізну щітку, а потім треба вичерпати усю воду. Хоча навіщо це знати – вода ж є в крані. Чому тоді Олександр щоночі бачить покійного батька та цю криницю на подвір’ї? Чому батько завжди говорить тільки про криницю й ніколи про те, чи любив він сина? Але хіба це зараз важливо, чи хтось когось любив? Тим паче, коли сестри Олександра хочуть продати хату. І не буде вже ні місця, де пам’ятаєш себе ще маленьким, ні криниці, яку знову треба чистити. Близькі йдуть і лишається лиш порожнеча. І хто цей Альберт, який чомусь думає, що може допомогти? Може, саме цієї ночі Олександр нарешті не буде кричати уві сні: «Тату, ти мене любив?»

Вистава від режисера Стаса Жиркова напевне розчулить, але навряд чи вгамує біль від втрат близьких. Навіть якщо вони зовсім поруч, але вже далекі. Родинні зв’язки, як канати страховки, тримають нас на цьому світі, а може, ще й на тому, звідки ніхто не повертався.

Попереднє замовлення