Рус Укр Eng
Он-МОЯ СЕСТРА 18.02.2017

Он-МОЯ СЕСТРА 18.02.2017

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Про шоу

Він - моя сестра спектакль Київ є одним з довгоочікуваних театральних подій. Кожен глядач стане свідком дивної історії, яка нікого не залишить байдужим. Вас чекає незабутня постановка, перевтілення знаменитих акторів і маса приємних емоцій. Вистава зруйнує усталені стереотипи і змусить кожного заглянути до себе в душу. Щоб не упустити шанс відвідати багатообіцяюче подія, варто заздалегідь Він - моя сестра Київ купити квитки.

Особливості сюжетної лінії

Неординарний спектакль піднімає важливі соціальні питання. Справжня дружба - це дійсно рідкісне явище, яке уособлює собою безкорисливість. За такого друга дійсно нескладно віддати життя, але далеко не у кожного є справжній друг, який підтримає і допоможе в скрутну хвилину, а також порадіє за ваш успіх. Його дійсно важко знайти. Професійна комедійна постановка зламає стандартні установки в суспільстві, показуючи, як виглядає дружба чоловіків, якщо жіночність є частиною їх натури. Неймовірна гра акторів змусить сміятися і переживати за головних героїв, стежачи, як під яскравою обгорткою епатажності і скандальності ховається дуже глибокий сенс дружби і взагалі людських відносин в цілому. Дивовижна життєва ситуація, втілена на сцені, змусить глядачів задуматися над тим, що відбувається навколо.

Цей спектакль виглядає на одному диханні, приковуючи погляди з перших хвилин. Він чудово поєднує в собі комедійний розслабляючий настрій і глибокі психологічні реалізації. Вистава Він - моя сестра в Києві - це яскраве театральне дійство з музикою і танцями, оригінальною сюжетною лінією, чудовою грою акторської трупи, що запам'ятовуються костюмами і гримом.

DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню: