Рус Укр Eng
Категорії Інформація
ONUKA
27 серпня 2021

ONUKA

Ціна: 640-3200 грн

КВЦ «Парковий»
Паркова дорога, 16А
Купити квиток
640-3200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ONUKA"

Тривалість події — 240 хвилин.
27 серп., пʼятниця

Про подію

ONUKA в Києві!

27 серпня 2021 року на Оглядовому майданчику КВЦ “Парковий” зустрічайте перший у 2021 році сольний концерт ONUKA в Києві і презентацію нової платівки KOLIR. 10 нових яскравих треків від зірки українського електро-фолку чекають на тебе! Це буде несподівано, масштабно і потужно! Наталія Жижченко, фронт-вумен проекту Онука вже давно відома всім прихильникам якісної української музики.

Тим більше, що у своїй творчості вона активно використовує народні інструменти. Це не випадковість, адже дідусь співачки був знаним майстром, який виготовляв інструменти власноруч. Саме на його честь онука і назвала свій гурт. Кожен виступ Наталії - це неповторне шоу, під час якого виконавиця ділиться своїм внутрішнім світом.  І цього разу на нас чекає не менш камерна історія.

Презентація альбому KOLIR

За словами авторки і виконавиці, при роботі над платівкою KOLIR (Колір)  музиканти сфокусувалися на собі та писали композиції про особисті почуття та переживання. Тому кожна пісня платівки дійсно має своє емоційне забарвлення.   У  2020 році Наталія Жижченко і Євген Філатов вперше стали батьками,  і цей досвід суттєво вплинув на їх творчість. І вони готові ділитися.

Щоб потрапити на концерт ONUKA в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти з друзями в Києві? На концерт ONUKA!

  1. Першими послухати наживо нову платівку
  2. Побувати на виступі відомої електро-фолк виконавиці
  3. Відкрити для себе всю силу народних мотивів

Онука пісні:

  • Time
  • Vidlik
  • Around Me
  • Vsesvit
  • Misto
Артисти
Попереднє замовлення