Категорії Інформація
Каси Додати подію
Орган під зорями "Interstellar"
09 квітня 2023

Орган під зорями "Interstellar"

Ціна: 550-800 грн

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
Купити квиток
550-800 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Орган під зорями "Interstellar""

Тривалість події — 70 хвилин.
09 квіт., неділя

Про подію

Душа та сердце кожного українця та українки потребують зараз хоч на деякий час відпустити гнітючі думки, відновити свої сили для подальшої боротьби та трохи помріяти про мир та злагоду. Допоможе в цьому мистецтво та музика, творчість талановитих людей.

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpace запрошує послухати величний орган Франції в програмі "Interstellar"під вражаючими відеопроекціями 360° на найбільшому куполі України.

Семплований орган Нотр-Дам - це звучання 7400 труб органу, які записані наживо у соборі та відтворені за допомогою комп’ютерних технологій та трьохмануального електронного органу Johannus. Така технологія найбільш реалістично відтворює не лише звучання, але й акустику Нотр-Да́м де Парі. Саме цей інструмент впливав на формування та розвиток органної композиції та органобудівництво у всьому світі.

Під сферичні відеопроекції космічної тематики та потужного звуку відвідувачі повністю зануряться в іншу реальність. Від галактики до галактики, від епохи до епохи буде розгортатися наша програма. Бах, Брамс, Сен-Санс, Штамм та ін. повністю розкривають ніжні та надпотужні звуки цього космічного інструменту.

За органним пультом – провідна українська органістка, солістка Львівської національної філармонії, Рівненської філармонії, а також Будинку органної та камерної музики у Львові - Олена Мацелюх. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні, гастролює у Швейцарії, Франції, Італії, Німеччині, Польщі, Чехії, Данії та США.

Як один із кращих інтерпретаторів органної творчості Й. С. Баха у Східній Європі Олена Мацелюх вже декілька років відкриває Бахівські Фестивалі у Брно (Чехія) та у Вроцлаві.

Олена Мацелюх є відома і як науковець. Її дослідження в області органного мистецтва систематично публікуються в українських та закордонних альманахах, музикознавчих наукових збірниках і журналах. У 2020 році Олена Мацелюх завершує свою докторську дисертацію на тему «Сакральне і профанне в органній творчості композиторів України та Чехії».

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код