Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Оркестрове шоу Cinematic Symphony – саундтреки з відео-артом у просторі ARTAREA
12 серпня 2021

Оркестрове шоу Cinematic Symphony – саундтреки з відео-артом у просторі ARTAREA

Ціна: 200-495 грн

Мистецький простір АРТ ЕРІЯ, Діджитал Галерея
вул. Софіївська, 11-15
Купити квиток
200-495 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Оркестрове шоу Cinematic Symphony – саундтреки з відео-артом у просторі ARTAREA"

12 серп., четвер

Про подію

МУЗИКА З УЛЮБЛЕНИХ КІНОФІЛЬМІВ - CINEMATIC SYMPHONY – ОРКЕСТР «СВІТЛА ТА ТІНЕЙ»

 • Сучасні авторськи обробки.
 • Живе виконання та play-back.
 • Звукопідсилююче обладнання.
 • Сучасніпроекційні технології.
 • Захоплюючий відео-ряд.

7 "ТАК" ЩОБ ВІДВІДАТИ ШОУ

 1. Зручне розташування концертної локації у самісенькому центрі.
 2. Візуальний ряд оточує глядача. Створює ефект присутності зсередини дійства.
 3. Близько 30 популярних кіно-мелодій: від класики до сучасності у сетах “нон-стоп”, протягом 70 хвилин.
 4. Квитки за доступною ціною. VIP-місця: зручні столики з обслуговуванням та величезні мішки для пар. Окремі шезлонги для повного релаксу.
 5. Працює бар з напоями та легким меню.
 6. Комфортно з дітьми 5+
 7. Чудова, легка та емоційна програма для відпочинку та отримання нових вражень!

Феєричне і неочікуване поєднання світла і музики вражає глядача. Це новий жанр – світло-музичне симфо-шоу, яке не тільки заворожує грою оркестру, але й гіпнотизує візуальними ефектами, напружує всі органи чуття. Головним чином людський мозок отримує візуальну інформацію і Сinematic Symphony дає можливість бачити музику, асоціювати звуки з об’ємними зображеннями, реалістичними і поглинаючими весь простір. Не дивлячись на те, що пропозиція найсучасніша, сама ж емоційна програма започаткована Бахом і Моцартом, і емоція пройшла через покоління у сьогодення у новому вражаючому вигляді, завдяки комп’ютерним технологіям. Які дозволяють відчути присутність, поринути у об’єм раніше незнаного чарівного простору. Відчуття слухачів споріднені з левітацією та медитацією. Відчуйте силу таланту митців крізь простір та час.

Команда Eclectic Sound Orchestra досягла найвищого рівню майстерності у вмінні поєднання несумісного і непоєднуваного. Що дає можливість глядачу розкрити нові, неочевидні грані класичної і сучасної музики.

Шоу від Сinematic Symphony заінтригує глядача будь-якого віку. Результат для кожного буде несподіваним. Вам хочеться нових вражень? Так отримайте їх! Ми запрошуємо пізнати нове.

Не пропускайте те, що так можливо

Дивіться проекції реалістичні і фантастичні у унікальному просторі Артерія, digital-галереї, створеної завдяки прогресу людства. Використовуйте всі можливості часу. Не втрачайте нагоди, щоб не шкодувати.

Отримайте незабутні враження, відчуйте запаморочливі, гострі і не з чим незрівнянні емоції, відвідавши унікальний концерт, витравивши не більше чим на кіносеанс.

Музичне диво поруч з вами

З 2017 року Eclectic Sound Orchestra, створений однодумцями, сучасними композиторами, звукорежисерами, музикантами України, відкриває двері бажаючим почути музику по-новому.

Eclectic Sound Orchestra використовує передові аудіо-музичні технології та весь потенціал оркестру для запису та виконання музики для фільмів та популярних сучасних виконавців.

Оркестр багаторазово виступав з зірками української естради.

Неповторний, вражаючий репертуарний колорит

Відомо, що музика здатна приносити задоволення. Але не кожна композиція здатна надихнути, а у виконанні Eclectic Sound Orchestra в рамках унікального шоу Сinematic Symphony глядач відправиться у історичну музичну подорож, повну пригод.

Натхненний класичними творами, які здатні доторкнутися, достукатися до душі кожного, слухачі отримають непідробне задоволення. Обробка музики до легендарних кіно-стрічок, а також авторські композиції утримають слухача на гребні хвилі і дозволять отримати творчій заряд і справжнє натхнення.

Попереднє замовлення