Категорії Інформація
Каси Додати подію
Па Раша
07 квітня 2023

Па Раша

Ціна: 150-450 грн

Сцена 6 (Національний центр Олександра Довженка)
м. Київ, вул. Васильківська, 1
Купити квиток
150-450 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Па Раша"

07 квіт., пʼятниця

Про подію

Комедія «Па раша» у Києві

Зазвичай театральні події не бувають гидкими, але коли мова йде про ту саму руzьку землю, то можливим стає все. 7 квітня відбудеться подія, яка мала шалений успіх і звучну назву «Па раша». Чому так? Бо саме так можна назвати сусідів, які війною йдуть на чужу країну. Саме так називають того, хто вміє лише балакати та зазіхати на чуже.  

То чи треба казати більше? Просто прийдіть подивитись, як автори об'єднали у виставі «Параша» комедійне та потворне. Квитки вже доступні на нашому сайті - дуже зручно купувати білети на різні події онлайн.

Образ агресора у виставі «Па раша»

Автори вистави, мабуть,  вклали в неї всю лють, щоб показати та розкрити суть оркової душі. Тому у сюжети перед вами постане сім’я орків, які живуть на межі з Китаєм. Що в них є? Та, нічого – живуть в болоті, сплять, їдять та розмножуються там же.

Хоча... в них є відоме на світ «Вєлічіє» та велике бажання заволодіти всім світом. Принаймні так говорять по їхньому тєлєвізору. Як бачите, зазіхань багато, а чи по зубах їм цілий світ? То справжнє філософське питання, на яке ви отримаєте відповідь під час вистави. Тож запрошуємо вас подивитися, чим закінчиться історія та обіцяємо вам, що ви будете сміятися й гидувати одночасно.  

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код