Рус Укр Eng
02 квітня 2019

Перша Україномовна Стендап Комедія

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
200 - 400 грн

Малий зал Палацу «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

Перша Україномовна Стендап Комедія в Києві!

Перша Україномовна Стендап Комедія — це новий крок українського стендапу, свіжий подих стендап-комедії рідною мовою, в якій кожен впізнає себе! Перша Україномовна Стендап Комедія — це новий крок українського стендапу, свіжий подих стендап-комедії рідною мовою, в якій кожен впізнає себе!
Стендап — це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!
2 квітня завісу Першої Україномовної Стендап Комедії відкриває:

  • ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ — киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
  • МАКСИМ КРАВЕЦЬ — справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим Кравець — фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор та кіносценарист.
  • СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО — комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
  • ВОЛОДИМИР ЄВЧУК — людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також, Володимир, переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 та автор гумористичних телевізійних проектів України.
    Чекаємо вас, 2 квітня, на довгоочікуваній Першій Україномовній Стендап Комедії від Івана Жорноклея, Максима Кравця, Святослава Марченка та Володимира Євчука!

 Чекаємо вас, 2 квітня, на довгоочікуваної Першої Україномовної Стендап Комедії від Івана Жорноклея, Максима Кравця, Святослава Марченко та Володимира Євчук!
Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена українською мовою. Рекомендується особам від 18 років.
«Ukrainian Stand-Up Agency» - серйозний підхід до смішним подій!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99