Категорії Інформація
Каси Додати подію
Петро Чорний
08 квітня 2023

Петро Чорний

Ціна: 390-1180 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
390-1180 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Петро Чорний"

08 квіт., субота

Про подію

Петро Чорний із програмою "На долонях степу" в Києві 

На сцені Жовтневого палацу в Києві 8 квітня відбудеться концерт Петра Чорного на підтримку ЗСУ. Відомий композитор, артист і співак пропонує прийти й насолодитися його новою програмою "На долонях степу", що вже лунала в стінах палацу і справила позитивне враження на слухачів. 

Що на вас чекає? Крім виступу самого Петра Чорного, на захід запрошені спеціальні гості, які насичуватимуть програму своїми емоціями, енергією, голосом. Ви зустрінете Анастасію Лапіну, гурт Black and soul, а також "Циганські наспіви" ім. Миколи Федоренкова.

Експресія циганської культури та музики 

Петро Чорний - заслужений артист України, а ще він музикант і композитор. Популярність публіки він завоював на початку 00-х років, хоча сольна його кар'єра почалася значно раніше. Сьогодні пісні співака, пронизані циганським колоритом, лунають на вустах багатьох українців, що дає останньому мотивацію створювати нове і прекрасне. 

Відвідати концерт "На долонях степу" - це зануритися у світ живої музики, циганської культури, переживань і можливість просто відчути себе вільним. 

До речі, офіційні квитки вже є в продажу і на цій сторінці ви можете придбати їх у кілька кліків. Не забудьте також подивитися всі події місяця в Києві.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код