Категорії Інформація
Каси Додати подію
23 червня 2024

Підпільний Стендап на Даху Gulliver

Ціна: 500 грн

Дах Gulliver
Gulliver, Спортивна площа, 1A
Купити квиток

Замовити квитки на "Підпільний Стендап на Даху Gulliver "

Тривалість події — 120 хвилин.
23 черв., неділя

Про подію

Запрошуємо вас на вечір сміливої комедії від Підпільного Стендапу. Це відмінна можливість добряче посміятись та познайомитись зі стендапом, якщо ви ще не знайомі з цим жанром.

Нарешті довгоочікуване тепло! Прийшов час відпочивати на свіжому повітрі, милуватися заходом сонця, гуляти вулицями міста. Ми раді запросити вас на один із найчарівніших дахів в центрі Києва. Тут ви насолодитеся красивим заходом сонця і насмієтеся від душі.

В цей вечір на сцені:

- Свят Загайкевич. Засновник «Підпільного Стендапу», амбасадор анекдоту про стоматологів, його виступи неможливо забути. Один із Королів Крінжу.

- Ганна Кочегура. Найкраща комікеса 2023 за версією Underground Standup Awards. Віддана русофобка, і просто приємна людина.

- Аміл Насіров. Український музикант, актор. Учасник гурту «Курган & Agregat». Як актор дебютував спільно з братом Рамілем у фільмі Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург».

- Єгор Шатайло. Ведучий радіо-стендап шоу «Гомін Аут» на радіо «Промінь». Сценарист проєкту «Телебачення Торонто». Перший в Україні хто почав продавати свої сольні виступи на сайті за гроші і це дозволяє йому роками не вилазити в люди.

- Юра Коломієць. Комфортний комік із великим досвідом, амбасадор гедонізму та продюсер ваших улюблених ютуб шоу.

20% від зібраних коштів йдуть на потреби ЗСУ.

Не переймайтесь через повітряні тривоги - на -1 поверсі знаходиться сертифіковане бомбосховище (в якому ми зможемо продовжити концерт).

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код