Категорії Інформація
Каси Додати подію
Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція
25 грудня 2022

Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200 грн

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ

Про подію

Pink Floyd - як мистецтво. Мультимедійна лекція

Продовжується цикл арт-лекцій в галереї Моді.

На мультимедійній лекції ми поговоримо про вплив гурту Pink Floyd на масову культуру. Про те, які рядки з їхніх пісень стали мемами, а обкладинки альбомів лягли в основу різноманітних витворів сучасного мистецтва – картин, скульптур, колажів, компьютерних анімацій. Наприкінці ми познайомимось з творчістю дивного дизайнера Сторма Торгесона, який створив обкладинки альбомів групи і якого по праву називають шостим учасником Pink Floyd. Ми побачимо декілька десятків його робіт, які за своєю яскравістю та виразністю можуть змагатись з картинами Далі. Після лекції послухаємо найкращі кавери групи, створені в різних країнах світу і звичайно, “Червону калину” – хіт, який був записаний учасниками групи нещодавно в знак підтримки боротьби України з агресором.

Приходьте, буде красиво, позитивно й пізнавально!

Лектор - Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики, викладач. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятиліть. Веде лекції нестандартно - бачить і тлумачить арт так, як суто творчі люди не здатні.

Вартість участі в лекції за передплатою 200 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму).

Зустрічі відбуваються по неділях 18:00-21:30 в богемному місці й оточенні картин – в MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - www.facebook.com/modigallery). Тел. для довідок: +380 66 355 1847.

В галереї Моді світло є завжди! Любите вино, мистецтво й світло - значить ви у Моді)

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код