Категорії Інформація
Каси Додати подію
Pink Purple Project
13 жовтня 2023

Pink Purple Project

Ціна: 150-600 грн

Docker-G pub
м. Київ, вул. Ігорівська / Набережно-Хрещатицька, 13/5
Купити квиток
150-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Pink Purple Project"

Тривалість події — 120 хвилин.
13 жовт., пʼятниця

Про подію

13 жовтня в Docker-G pub:

- Улюблені рок-балади

- Триб'ют Pink Floyd та Deep Purple, а також інших класиків року

- Пісні з альбому The Dark Side of the Moon

Проєкт PinkPurple - це професійний триб‘ют з справжнім вокалом і енергією, близькою до оригіналу!

Приходьте та отримайте роковий заряд співаючи з нами улюблені хіти!

The Dark Side of the Moon - це найуспішніший альбом гурту, який перетворив Pink Floyd в явище світового масштабу.

У створенні музичного матеріалу і продюсуванні брали участь всі музиканти гурту, тексти до пісень написав Роджер Вотерс. Альбом створювався з використанням останніх досягнень звукозаписної техніки початку 1970-х років, включаючи мультитрековий запис, аналогові синтезатори, а також різні ефекти з магнітними записами. Звукоінженер Алан Парсонс, який працював над альбомом, був номінований на премію Греммі "За кращу техніку запису альбому".

ROCK YOU!

Цей унікальний проєкт був створений продюсерським і концертним агентством ROCK YOU! виключно орієнтуючись на музичні запити постійної аудиторії Докер пабу.

Супер-гурт ROCK YOU! виступає в Києві ексклюзивно тільки в Докер пабі. Його запрошують на великі шоу в концертних залах і open-aiри в інших містах України, але в Києві будинок цієї групи – Docker pub. Група може виступити на вашому заході в будь-якому іншому місці за погодженням з адміністрацією Докер пабу.

Ідея цього проекту – не один, як зазвичай, а відразу – три соліста на сцені (але на великій сцені їх було одного разу навіть п’ять!) І ці різнохарактерні і яскраві вокалісти доповнюють один одного, додаючи в уже знайомі пісні нові фарби. І, звичайно, головне це – репертуар: тільки мега-хіти класик-року (від 60-х років минулого століття до 2000-х років).

Солістами ROCK YOU! в різних виступах були: Ігор Петров (Queen, Scorpions), Анна Lady ROCK (історія жіночого року), останній хіпі України Богдан Совик (легендарні хіти 60-70-х років), Андрій Підгайний (Kiss, AC / DC, Motorhead), Валентин Вовк (Alice Cooper, AC / DC), Роман Сорокін (AC / DC), Олександр Онофрійчук (Queen), Іван Ворон (Queen, Scorpions), Сергій Мазанько (AC / DC, Bee Gees), Jack Frost (AC / DC – Bon Scott, Влад Воловіков (Queen).

Крім сольних відділень кожного з трьох солістів в першому і останньому блоках на сцені – всі троє! І вони виконають рок-гімни Long Live Rock’n’roll, I Wanna Rock’n’roll All Nite, We Will Rock You, і найпопулярніші хіти Queen, Scorpions, Alice Cooper, супер-танцювальні рок-шлягери Bon Jovi, Slade , Kiss, Europe. Ураган мега-хітів завершується або класичної Smoke On The Water, або вічної баладою Hotel California, або гімном усім докерам We are the champions. Всі плачуть))). Завіса. ROCK YOU!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код