Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
20 січня 2022

Північне сяйво. Едвард Гріг. Київський камерний оркестр

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 390-450 грн

Кірха Святої Катерини
м. Київ, вул. Лютеранська, 22

Про подію

«Північне сяйво». Едвард Гріг у Києві!

20 січня 2022 року в чудовому акустичному залі Кірхи Святої Катерини Київський камерний оркестр Національної філармонії України виконає програму «Північне сяйво», яка буде присвячена композитору Едварду Грігу. Концерт відбудеться як один з заходів проекту скрипаля Вадима Борисова.

Під час концерту слухачі почують справжні хіти маестро, такі як «Ранок» або «У печері гірського короля», і не дуже широко знані, але не менш чудові, твори композитора.

Концерт Київського камерного оркестру

Не секрет, що своє натхнення Едвард Гріг черпав у суворій природі Скандинавії. Грізна та похмура на перший погляд, вона завжди готова відкрити свої скарби людям з великим серцем та здатністю бачити головне. І тоді подих перехоплює від величі і краси. Так і музика Гріга проводить нас у чарівний світ фіордів та скель, гірських плато, віковічних пралісів та таємничих підземель. А вся вона пронизана любов’ю до рідної землі і до народної музики своїх пращурів.

Щоб потрапити на концерт «Північне сяйво. Едвард Гріг» у виконанні Київського камерного оркестру, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ціна квитків від 250 до 450 гривень. Ще більше класичних концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Програма концерту:

Едвард Гріг

Дві мелодії оп.53

1)Норвезька; 2)Перша зустріч

Сюїта у старовинному стилі «З часів Хольберга» оп.40

Прелюдія; Сарабанда; Гавот; Арія; Рігодон

Дві Елегійні мелодії оп.34

1)Розбите серце; 2)Остання весна

Сюїта «Пер Гюнт» № 1 оп.46

Ранок; Смерть Озе; Танець Анітри; У печері гірського короля

Попереднє замовлення