Рус Укр Eng
Категорії Інформація
08 липня 2021

PM STAND UP зі Славою Комісаренко

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 2000 грн

PM Hall
Паркова дорога, 16а

Про подію

Cлава Комісаренко в Києві!

8 липня 2021 року в PM Hall відбудеться закритий вечір гумору PM Stand Up за участі Слави Комісаренка в Києві! Цей білоруський комік відомий як резидент проекту Stand Up та тренер популярного шоу «Открытый микрофон». Слава частий гість на телебаченні. Його можна було бачити у програмах «Смех без правил», «Убойная лига», «Comedy Батл», «Бункер News».

Закритий вечір гумору PM Stand Up

Тепер настав час живого виступу у Києві! Слава Комісаренко стане хедлайнером цього вечора. Однак це ще не все. Зустрічайте переможця першого сезону “Ліги Сміху”, учасника команди “Два капитана” та володаря  Гран-прі першого фестивалю  Stand Up в Україні “Independent Stand Up Festival» - Андрія Колмачевського!

Якісний гумор у нашому затишному залі, смачні страви від шефа Іштвана Андрели та можливість продовжити вечір у караоке. Приходьте! Щоб потрапити на вечір стендап за участі Слави Комісаренка в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти з друзями в Києві? На PM Stand Up зі Славою Комісаренком!

  1. Чудовий вечір в компанії визнаних майстрів гумору
  2. Тепла дружня атмосфера
  3. Затишок та комфорт PM Hall

Також у програмі виступи найкращих українських коміків:

  • КОЛЯ ЗИРЯНОВ – участник YouTube проекта «Львы На Джипе», переможець шоу «Рассмеши комика», участник шоу «Открытый микрофон» на ТНТ.

  • БЕКІР МАМЕДІЄВ - ведучий вечора та переможець шоу «Рассмеши комика», автор студії «Квартал 95», резидент «Гуднайт Клаб».

Попереднє замовлення