Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Політично ненадійний
11 лютого 2022

Політично ненадійний

Ціна: 200 грн

Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)
м. Київ, вул. Володимирська, 23В
Купити квиток

Замовити квитки на "Політично ненадійний"

Тривалість події — 60 хвилин.
11 лют., пʼятниця

Про подію

“Політично ненадійний” в Києві!

У Національному  Центрі Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса) відбудеться вистава “Політично ненадійний” в Києві, про долю видатного українського  діяча і політика Івана Франка.  У житті письменника були  не тільки героїчна боротьба за долю України і творчість. Було кохання, зрада, вибір, смерть, важкі часи і відчай. За життя Франко пройшов і розчарування, і тюрму, і втрату здоров'я. Однак, це не змінило його переконання і віру у власну боротьбу. На останні гроші Франко купує не їжу, а  марку і конверт, аби надіслати до Львова свою новелу “На дні”.

Автобіографічна вистава про Івана Франка

Патріот і вірний борець за ідею незалежної України, Іван Франко був різносторонньою особистістю і людиною важкої долі, яку часто не видно за рядками офіційної біографії. Приходьте і дізнайтеся про Івана Франка не з підручників.

Щоб потрапити на виставу “Політично ненадійний” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків 200 гривень. Школярам, пенсіонерам і студентам знижка 5о%, військовослужбовцям та їхнім родинам - вхід вільний. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Як дізнатись біографію Івана Франка в Києві? Подивитись виставу “Політично ненадійний”!

  1. Побачити Історію життя великого письменника
  2. Вийти за межі стереотипного уявлення про Франка
  3. Відвідати подію разом з дітьми шкільного віку
Попереднє замовлення