Категорії Інформація
Каси Додати подію
"Пори року" Вівальді. Національний будинок музики
22 листопада 2022

"Пори року" Вівальді. Національний будинок музики

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 250-690 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

У це складно повірити, але знаменитий цикл концертів «Пори року» — твір, що вражає нас своєю бурхливою енергією та карколомною віртуозністю — був написаний 300 років тому!

Музика Антоніо Вівальді спричинила свого часу справжню сенсацію, адже чи не вперше композитору вдалося так яскраво у звуках втілити побут звичайних людей, їхні звички, що трансформуються разом зі змінами сезонів. Слухаючи твір, ви гарантовано розпізнаєте спів птахів і дзижчання мух, замерзлі пейзажі і мисливські забави, буремну грозу і гавкіт собак. І ще багато чого! Адже Вівальді опублікував свої концерти разом із поезією (можливо, написаною ним самим), яка пояснювала, що саме в дусі кожної пори року мала зображати його музика.

Національний будинок музики представляє видатний шедевр світової музики у виконанні українського скрипаля-віртуоза Назарія Пилатюка у супроводі Liatoshynskyi Capella: Orchestra під керівництвом диригента Богдана Пліша.

Також на концерті виступить Роман Меліш — контратенор, фахівець з виконання барокової музики, а також учасник останнього сезону «Голос країни». Володар унікального голосу виконає кантату Антоніо Вівальді Nisi Dominus.

Програма концерту:

Антоніо Вівальді. “Пори року”

Антоніо Вівальді. Сінфонія з опери «Олімпіада»

Антоніо Вівальді. Кантата Nisi Dominus

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код