Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
16 січня 2022

ПРЕМ'ЄРА: льодове шоу "СЕКРЕТ ЗУВУ"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»
Ціна: 400-700 грн

Osocor Residence
вул. Виноградна, 2

Про подію

“Секрет ЗУВУ” в Києві!

З 18 грудня 2021 року по 16 січня 2022 року запрошуємо великих і маленьких в Osocor Winter Residence на прем’єру ексклюзивного льодового шоу “Секрет ЗУВУ” в Києві! Ви отримаєте унікальну можливість зустріти персонажів кінострічки про Фантастичних звірів. У програмі нашого заходу: майстерні виступи фігуристів і акробатів, несподівані трюки, балет на льоду та фаєр-шоу. "Спорт крізь призму Ренесансу" за участю балерин проекту "Tessno" (артистки балету Національної опери України) Зимуй казково!

Льодове шоу в Osocor Winter Residence

Команда AMAConcert та Osocor створили особливий простір з неймовірними декораціями, де гості потрапляють в середину вражаючого шоу, в якому немає розподілу на артистів і глядачів, суцільна казкова атмосфера нашої Зимової резиденції! А для зовсім маленьких хлопчиків і дівчаток у нас є спеціальний квест “В пошуках ЗУВУ”, який розпочне нашу грандіозну зимову подію!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на льодове шоу “Секрет ЗУВУ” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше зимових подій для дітей в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де розпочати зимові свята всією родиною в Києві? На льодовому шоу “Секрет ЗУВУ”!

  1. Унікальна казкова атмосфера
  2. Захоплююча видовищна вистава
  3. Безліч локацій і розваг
Попереднє замовлення