Категорії Інформація
Каси Додати подію
08 грудня 2023

Прем’єра опери «Родинний альбом» Єжи Корновича, Польща

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»

Національна філармонія України
м. Kиїв, Володимирський узвіз, 2

Про подію

08.12.2023

Прем'єра опери для дітей в Україні!

Єжи Корновіч (Польща)

«РОДИННИЙ АЛЬБОМ»

для сопрано, контратенора, струнного оркестру і відеопроєкції

Національний ансамбль солістів «Київська камерата»

Диригентка – Наталія Стець

Солісти

Анастасія Поважна сопрано

Станіслав Цема контратенор

Режисерка – Марина Рижова

Вперше в Україні прозвучить опера знаного сучасного польського композитора Єжи Корновіча, перекладена українською мовою (авторка перекладу Тетяна Коротун).

Це унікальний проєкт-співпраця двох національних філармоній: прем’єрні постановки пройдуть 8 та 10 грудня у Національній філармонії України (Київ) та Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика.

Глибока історія для дітей, батьків, бабусь і дідусів, що відкриває справжню цінність родинного минулого кожного з нас на широкому історичному тлі та в сучасних реаліях, а також навчає пізнавати життя й творити любов довкола себе.

Єжи Корновіч, композитор: «Дитинство – це час, коли ми перебуваємо одразу в кількох світах - можливо, найменше в реальному, бо не маємо про нього жодного уявлення. Можливо, це й добре. Дитяче сприйняття паралельних реальностей якось римується зі знанням дорослого світу – ми згодні, що нас оточує багатство форм і неоднозначних відчуттів. Ми плаваємо в підвішеному стані різноманітних законів і відхилень від них, а також відчуттів, які постійно нас дивують. Ні дитинство, ні дорослість не є простором щастя, а простором захоплення і здивування. I жадібності до постійного пізнання себе і реальності. Читаючи альбом, герої відкривають для себе родинне минуле, яке також є універсальною історією».

Міхал Русінек, автор лібрето: «Було вирішено на кілька тижнів побути дитиною і писати вірші, які досить вільно базуються на біографіях членів моєї сім'ї, а Єжи Корновіч написав до них прекрасну музику. Мені здається, що я маю досить пересічних предків. Але я також переконаний, що навіть на дуже звичайну сім'ю можна подивитися з незвичайної перспективи: в кожному з нас є дивацтво, в кожному з нас є пригода, в кожному з нас є анекдот, який можна розповісти. Не обов'язково повністю правдиво, головне, щоб це було влучно і розважило не лише нас самих».

Партнери:

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика, Інститут Адама Міцкевича

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код