Категорії Інформація
Каси Додати подію
ПРИСВЯТА ШУБЕРТУ
18 лютого 2024

ПРИСВЯТА ШУБЕРТУ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «РЕКОМЕНДУЄМО»
Ціна: 250 грн

Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)
вул. Межигірська, 2

Про подію

«Музика поховала тут багатий скарб, але ще світліші надії»

Геній ХІХ століття, Франц Шуберт, прожив жалюгідно коротке життя, до того ж обтяжене різного роду дріб'язковими побутовими потребами. Він постійно боровся з хворобами та злиднями, у нього не було шаленої популярності і великої кількості впливових друзів, але він невпинно писав багато музики. За його ж словами, закінчивши один твір, він одразу починав наступний.

Якось за один рік він написав сто сорок чотири пісні, а загалом, впродовж всього життя – 31 рік – він створив дев'ять симфоній, двадцять дві фортепіанні сонати, безліч коротких фортепіанних п'єс для двох і чотирьох рук, близько тридцяти п'яти камерних творів, шість мес, сімнадцять оперних творів і понад 600 пісень.

Втім композитор відомий не лише шаленою продуктивністю чи видатними навичками у таймменеджементі – перш за все Шуберта визнають за винахідливість та оригінальність. Його музиці притаманний надзвичайно тонкий ліризм, збагачений виразною гармонічною мовою. Знахідки Шубрта великою мірою вплинули на композиторів ХІХ століття, а також продовжують надихати сучасних композиторів.

На концерті 18 лютого ми зможете пересвідчитися в цьому. Окрім творів самого Шуберта Liatoshynskyi Capella: Orchestra під керівництвом Андрія Сиротенка представить твори сучасних українських композиторів, натхненні віденським романтиком.

Програма:

  • Фелікс Мендельсон — Симфонія №9
  • Валентин Сильвестров — «Присвята Шуберту»
  • Денис Бочаров — «Присвята Шуберту» для альта соло і струнного оркесту
  • Франц Шуберт — «Salve Regina» A-dur D676 для сопрано соло, струнного оркестру і гобоя
  • Франц Шуберт — Чотири пісні для струнного оркестру

Виконавці:

  • Liatoshynskyi Capella: Orchestra
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код